Ambient play Halloween Phobias

The creators of “Halloween Phobias” reveals their own fears

Menų fabrikas „Loftas“ kviečia į Helouvyno nakties, kai visi ieško kur ją atšvęsti, vakarėlį Vilniuje spalio 29 d. Panašu, kad tai bus geidžiamiausias tos nakties vakarėlis sostinėje, nes jam yra ruošiamasi dar nuo rugsėjo vidurio.

 

Vakarėlio metu – Gyčio Ivanausko teatro premjera – atmosferinis spektaklis „Halloween Fobijos“ su 30 šokėjų scenoje, mistinis vakarėlis-pasaka su persirengėliais po to read more…

Performance "Marko (Kavoliai cabaret)"

Gytis Ivanauskas will communicate to spectators not only through dance

Artėjant naujam kūrybiniam sezonui Gyčio Ivanausko teatras pasiruošęs ir vėl nustebinti savo žiūrovus. Be to, kad spalį bus rodoma didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusi pasaka suaugusiems „Raudonos kurpaitės“, lapkritį laukia premjera – „MARKO (Kavolių kabaretas)“ – pirmasis ne šokio spektaklis GIT istorijoje.

 

Gyčio Ivanausko teatro naujasis sezonas prasidės Vilniuje, Menų spaustuvėje spektakliu „Raudonos kurpaitėsread more…

Gyčio Ivanausko teatro spektaklis "Aš tave labai myliu"

VšĮ „Gyčio Ivanausko teatras“ šių metų kovo mėnesį skelbia akciją!

VšĮ „Gyčio Ivanausko teatras“, atsižvelgdamas į ypatingą dvasinio tobulėjimo ir kultūrinio gyvenimo poreikį sunkmečio laikotarpiu, šių metų kovo mėnesį skelbia akciją – paramą vaikams ir suaugusiems, esantiems vaikų ir suaugusiųjų globos namuose bei kituose socialiniuose centruose, suteikdamas galimybę nemokamai apsilankyti šiuose spektakliuose: read more…

Gruodžio 11 dieną – PREMJERA!

Gruodžio 11 dieną Gyčio Ivanausko teatras Teatro arenoje pristatys PREMJERĄ, kurią Gytis Ivanauskas kuria drauge su kroatų režisiere-choreografe Sanja Tropp Fruehwald.