PREMJERA “8 kvadratiniai metrai”

Gruodžio 19 d. 19 val. “Domino” teatre, Vilniuje ir gruodžio 20 d. 19 val. Kauno valstybiniame dramos teatre “Gyčio Ivanausko teatras” pakvies savo žiūrovus į spektaklio “8 kvadratiniai metrai” premjerą.

Spektaklio autorius ir scenografas – Gytis Ivanauskas.
Choreografija – Brigita Urbietytė.
Kostiumų dailininkė – Justė Maldžiūnaitė.
Šokėjai – Naglis Bierancas, Gytis Ivanauskas, Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Evaldas Taujanskis, Brigita Urbietytė, Dovilė Džervutė.

8 kvadratiniai metrai tai erdvė, kurioje vyksta spektaklio veiksmas. Tai simbolinė „pamišėlių“ erdvė, kurioje kiekvienas gyvena savo įsivaizduojamame pasaulyje, bendrauja tik jiems suprantama kalba, girdi tik sau suprantamus garsus.

Šeši skirtingų likimų žmonės, gyvenantys atskiruose mikro pasauliuose, vienijami aštuonių kvadratinių metrų „palatos“, šaltų metalinių grindų ir bendros aistros – tango. Vienintelis būdas išlikti šiame beprotiškame pasaulyje – šokti. Šokti tango tam, kad išliktum.

Choreografės Brigitos Urbietytės argentinietiškąjį tango spektaklio autorius Gytis Ivanauskas įspraudžia į netradicinius rėmus. Šiuose rėmuose pamatysi ir Napoleoną, ir miraže prabėgančią voverę, saugančią didžiulį riešuto vaisių – visa tai lyg sugadintos kino juostos „brokas“.