Šokio spektaklis "8 kvadratiniai metrai" - Šokti tango tam, kad išliktum - Gyčio Ivanausko teatras (N.Bieranco nuotr.)

Gyčio Ivanausko teatro manifestas „8 kvadratiniai metrai“ – kviečia šokti tango tam, kad išliktum

Gyčio Ivanausko teatras pavasario repertuare atgaivins klasika tapusius teatro spektaklius „8m2“ ir „Atgyjantys kūnai“. Kovo 4 dieną, šį sekmadienį, 19 val., Menų spaustuvės Juodojoje salėje, vienintelį kartą šį sezoną, bus rodomas į jokius rėmus netelpantis šokio spektaklis „8 kvadratiniai metrai“.

 

Įsibėgėjus pirmajam pavasario mėnesiui, kovo 10 d., Šv. Kotrynos bažnyčioje teatras kvies į įspūdingą šviesų, garso bei stilingojo šokio šou – spektaklį „Atgyjantys kūnai“.

 

Vienintelis būdas išlikti šiame beprotiškame pasaulyje – šokti tango

Žiūrovų pamėgto „8m2“ spektaklio herojai – skirtingų likimų žmonės, vienijami bendros aistros – tango. Gero humoro dozė čia staiga pinasi su rimtimi, čia žmonės bėga, ilsisi, mankštinasi, prausiasi, žvalgosi ir vėl šoka, šoka… Ir šokis tampa gyvenimo būdu. Šis spektaklis tapo Gyčio Ivanausko teatro manifestu.

 

Spektaklis vyksta mistiškoje 8 kvadratinių metrų eilėje. Tai simbolinė „pamišėlių“ erdvė, kurioje kiekvienas gyvena savo įsivaizduojamame pasaulyje, bendrauja tik jiems suprantama kalba, girdi tik sau suprantamus garsus.

 

Pasak kritikų, Gyčio Ivanausko teatro spektaklis „8 kvadratiniai metrai“ yra šiuolaikinio spektaklio pavyzdys. Choreografės Brigitos Urbietytės argentinietiškąjį tango spektaklio autorius Gytis Ivanauskas įspraudžia į netradicinius rėmus: čia gali pamatyti visą platybę personažų, tiek Napoleoną, voverę, saugančią didžiulį riešuto vaisių – visa tai lyg sugadintos kino juostos „brokas“.

 

Spektaklio autorius ir scenografas – Gytis Ivanauskas, choreografiją kūrė Brigita Urbietytė, kostiumus – Justė Maldžiūnaitė. Spektaklyje šoka: Gytis Ivanauskas, Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė, Evaldas Taujanskis, Brigita Urbietytė, Dovilė Džervutė.

 

 

Šv. Kotrynos bažnyčia pabunda pasakojimui apie meilę

Antrojo žiūrovų liaupsinamo spektaklio „Atgyjantys kūnai“ erdvėje galima bus išvysti prieš amžių amžius sustabarėjusias ir tik vieninteliam šokiui prisikėlusias būtybes. Žiūrovams jos „kalba“ apie meilės paiešką ir jos laukimą; apie susitinkančius ir išsiskiriančius žmonių likimus, apie vienatvę ir liūdesį su saikingu humoro jausmu ir žiupsneliu ironijos, o jas įkūnijo daugeliui puikiai pažįstami Brigita Urbietytė, Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Irina Nazarenko ir Evaldas Taujanskis.

 

Spektaklyje skambanti Michael Galasso muzika, bei šviesų šou prisotina Šventąją erdvę gyvybės ir laiko sustabarėjimo pojūčių.

 

Pavasario šventė ištikimiausiems žiūrovams

Teatro administracija nori nudžiuginti ištikimiausius teatro žiūrovus dar viena pavasarine staigmena. „Kaziuko mugės“ metu, Odminių g. esančiame „Bilietų turgelyje“ bus dalinamos dovanos iš paties maestro Gyčio Ivanausko rankų! Čia galėsite dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir laimėti išskirtinių, šiai progai paruoštų prizų!