Tango Salon pristatymas - Gyčio Ivanausko teatras (Foto Gediminas Bartuska)

Naujo Gyčio Ivanausko teatro sezono pristatyme – argentinietiškas tango ir išskirtinė papuošalų kolekcija

Vakar Stiklių gatvė trumpam buvo virtusi argentinietiško tango oaze, kur savo naują, jau septintąjį, sezoną pristatė Gyčio Ivanausko teatras. Prie sidabro salono „925“, tiesiog ant senamiesčio grindinio, skambant tango muzikai šokio žingsneliais GIT šokėjai kvietė į naujausią teatro premjerą „Tango Salon“, kuri įvyks rugsėjo 22 d. Ūkio banko teatro arenoje, Vilniuje, spalio 6 d. „Girstučio“ kultūros centre, Kaune.

 

Ši vieta GIT naujojo sezono pristatymui pasirinkta neatsitiktinai – sidabro salono „925“ savininkė Auksė Arlauskienė su savo komanda spektakliui „Tango Salon“ specialiai sukūrė išskirtinių sidabrinių papuošalų su perlais ir Swarovski kristalais kolekciją.

 

„Džiaugiuosi, kad mano mama žavisi ne tik mano muzika, bet ir mano draugų, talentingų teatralų, darbais bei noriai prisideda prie grožio kūrimo ne tik gyvenime, bet ir teatre” – po renginio sakė dainininke Justė Arlauskaitė-Jazzu.

 

Anot spektaklio „Tango Salon“ režisieriaus Gyčio Ivanausko, šis spektaklis – tai lyg žaidimas šokių aikštelėje. „Kalbėti apie savimi pasitikinčios moters grožį tango šokis yra tinkama forma. Juk kiekviena moteris nori būti graži, patraukli, ji stengiasi dėl vyro, nori jį prisivilioti, tačiau, ar visada gauna tokį, apie kurį svajojo?“, – retoriškai klausė G. Ivanauskas.

 

Taip aistringai ir prabangiai, bet kartu paprastai ir konkrečiai buvo pristatyta premjera „Tango Salon“ bei septintasis GIT sezonas. Be minėto „Tango Salon“ spektaklio, šį sezoną žiūrovai turės progą išvysti ne ką mažiau dėmesio susilaukiusius ir kitus GIT spektaklius: „Paukščiai“, „Atgyjančitys kūnai“ ir „Marko (Kavolių kabaretas)“.

 

Premjerų datos

 

Rugsėjo 22 d. 19:00 val. Ūkio banko teatro arenoje, Olimpiečių g. 3, Vilnius
Spalio 6 d. 19:00 val. „Girstučio“ kultūros centre Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
Gruodžio 29 d. 19:00 val. Ūkio banko teatro arenoje, Olimpiečių g. 3, Vilnius

 

Bilietus platina TIKETA