BollyWood - Šokio komedija - Gyčio Ivanausko teatras - Bolivudas

Spalvinga ir meile alsuojanti spektaklio “BollyWood” premjera

Gyčio Ivanausko teatras kviečia į spalvingą ir meile alsuojančią spektaklio premjerą „BollyWood“

 

Š. m. vasario 14 d. Gyčio Ivanausko teatro gerbėjų laukia naujas, indų kino filmų šokių įkvėptas režisieriaus ir choreografo Gyčio Ivanausko darbas – šokio spektaklis „BollyWood“. Spektaklio sumanytojas, užbėgdamas žiūrovams už akių, įspėja: „Bėgsim nuo Indijos, jos blizgučių ir visų šablonų“.

 

Kaskart netradiciniais režisūros bei choreografijos sprendimais vis stebinantis G. Ivanauskas ir šį kartą žada žiūrovas nelauktą ir netikėtą reginį. „Nesistengiame apsimetinėti, kad suprantame, mokame ir išmanome indų šokį. Statydami spektaklį „Tango Salon“, lygiai taip pat interpretavome argentinietiškąjį tango. Tą patį darome ir čia. Tai yra bolivudo interpretacija – klasikinio šokio, aktorystės meno ir šiuolaikinio šokio sintezė. Būtent šis „komplektas“ ir gniaužia kvapą.“ – apie savo naujausią spektaklį pasakoja G. Ivanauskas.

 

Bolivudo šokiais choreografas susižavėjo dar prieš septynerius metus, kai studijavo Austrijoje. Pakerėtas indų kino filmų šokių kuriama nuotaika, emocija, šokio maniera, netgi naivumu, ėmėsi tai perkelti į Lietuvos teatro sceną. Ši artėjanti premjera – tai aliuzija į Bolivudo filmus, kurie kadaise visus džiugino, kuriuose būdavo daug džiaugsmo, šviesos, spalvų ir šiek tiek liūdesio.

 

Spektaklio herojai tėtušis ir pikta motinėlė (aktorė Eglė Mikulionytė) išsiųs savo tris mylimas dukras į šiuolaikinį pasaulį ieškoti laimės. Ką dukros ten ras, kaip sužadėtinius priims tėvai ir kokios linksmybės jų laukia – žiūrovai išvys jau vasario 14-ąją.

 

Viską iki smulkmenų apgalvojantis G. Ivanauskas, ir spektaklio premjerai datą parinko neatsitiktinai – tai dar viena proga padėkoti mylimam žmogui. „Bollywood“ – spektaklis apie atsidavimą vienas kitam, apie meilę. Norėčiau, kad žmonės dažniau atsigręžtų vienas į kitą, nepamirštų, o atėję į spektaklį – nuvytų šalin blogas emocijas ir atsiduotų gėriui ir grožiui, visai kaip senuose Bolivudo filmuose“ – sako Gytis Ivanauskas.

 

 

Spektaklio „BollyWood“ premjeros datos:

Vasario 14 d. 19 val. Teatro arena, Vilnius

Vasario 15 d. 19 val. Klaipėdos Žvejų rūmai

Vasario 21 d. 18 val. „Girstučio“ kultūros centras, Kaunas

Vasario 23 d. 18 val. Šiaulių kultūros centras

 

Bilietus platina TIKETA