teatro-dirbtuves

Teatro dirbtuvės

 

2010 metais sėkmingai debiutavęs „Teatro dirbtuvių“ projektas, skirtas scenos meno pagrindų pažinimui ir kūrybiškumo ugdymui, vėl kviečia į užsiėmimus su žymiais teatro menininkais. Programos metu garsūs Lietuvos menininkai įvairiapusiškai pristatys savo profesinės veiklos sritį, praplės meno pažinimo akiratį, suteiks galimybę susipažinti su kūrybos procesu.

 

Edukacinė „Teatro dirbtuvių“ programa sudaryta taip, kad pristatytų visas teatro meno sudedamąsias dalis: vaidybą, improvizaciją, kalbą, vokalą, šokį, scenografiją, kostiumo, dramaturgijos ir režisūros meną. Pasak dirbtuvių organizatorių, ši programa skirta besidomintiems teatru ir suprantantiems kūrybą kaip neatsiejamą šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalį.

 

Vytauto Didžiojo universitetas, bendradarbiaudamas su „Teatro dirbtuvėmis“, suteikia galimybę penkiems Menų fakulteto studentams – Teatrologijos ir scenos menų vadybos programos magistrantams bei menotyros bakalaurantams dalyvauti užsiėmimuose, kuriuos ves žymūs teatro menininkai: režisierius Jonas Vaitkus, aktoriai Dalia Michelevičiūtė, Rimantė Valiukaitė, Dainius Svobonas, Goda Piktytė, Andrius Žebrauskas, baleto šokėja Eglė Špokaitė, aktorius ir choreografas Gytis Ivanauskas, scenografė Marta Vosyliūtė ir kt.

 

 

Plačiau apie Teatro dirbtuves“

http://www.teatrodirbtuves.lt/

http://www.15min.lt/