BollyWood - Šokio komedija - Gyčio Ivanausko teatras - Bolivudas

Valentino dieną spektakliu “Bollywood” Gytis Ivanauskas su būriu šokėjų dovanos indišką meilę

Gyčio Ivanausko teatro šokėjai ir aktoriai šiais metais Valentino dieną pradėjo švęsti labia anksti – nuo pirmos būsimos premjeros „Bollywood“ repeticijos. Š. m. vasario 14 dieną į Gyčio Ivanausko premjerą susirinkusiems žiūrovams turėtų netrūkti nei meilės, nei gerų emocijų, nei spalvingų indiškų motyvų šokių.

 

Choreografui Gyčiui Ivanauskui įgyvendinti naujausio spektaklio sumanymus padeda dizaineris Robertas Kalinkinas, muzikantas ir prodiuseris Viktoras Diawara bei didelis būrys šokėjų ir aktorių, tarp kurių ir žinoma aktorė Eglė Mikulionytė, šokėjai Irina Nazarenko, Simona Pakučionytė, Evaldas Taujanskis ir pats Gytis Ivanauskas. „Indai sako, kad mes turime baletą, o jie turi indiškus šokius, kurie yra jų šokių klasikos pagrindas. Indų vaidyba irgi labai skiriasi nuo mūsų vaidybos. Kad ir kaip keista būtų, kas mums atrodo „pervaidinta“, pagal indus yra „subtilus zvilgnis“, rodantis, pavyzdžiui, susidomėjimą, kurį net akla bobutė iš kito kambario pamatytų ir suprastų“, – indų šokių subtilybes atskleidžia šokėja Irina Nazarenko.

 

Spektaklio garso takelį kuriantis Viktoras Diawara pripažįsta, kad sunkiausia buvo atrasti muzikos balansą, nes vis dėlto Bollywood’e yra nemažai kičo. „Spektaklio muzika nuotaikinga ir primins Bollywood’o filmus. Bus šiek tiek naujos mano kūrybos, kuri susipins su žinomų indiškų dainų aranžuotėmis ar remiksais“, – sako V. Diawara.

 

Ne viename GIT spektaklyje vaidmenis kuriantis šokėjas Evaldas Taujanskis patikina, kad spektaklyje „Bollywood“ svarbiausia – ne šokiai, o aktorių ir šokėjų perteikiamas pozityvumas, teigiamos emocijos. „Nors šokio spektaklyje daug, jis tampa tarsi prieskoniu perteikiant pasakojamą istoriją, padeda atitrūkti nuo realybės“, – apie būsimą premjerą pasakoja E. Taujanskis.

 

Jau netrukus Gytis Ivanauskas savo naujuoju darbu žiūrovus bandys papirkti charakteringais ir jausmingais šokiais, spalvingais ir originaliais kostiumais, muzika ir, žinoma, indiška meile.

 

Viktoras Diawara paklaustas, ką jam pačiam reiškia Valnentino diena atsakė: „Tikiuosi, kad vasario 14-oji – tai ne vienintelė diena, kai dovajonamos gėlės, dovanėlės ar daromi siurprizai. Mylimą žmogų smagu palepinti dažniau nei kartą per metus.“

 

 

Premjeros

 

Vasario 14 d. 19 val. Teatro arena, Vilnius

Vasario 15 d. 19 val. Klaipėdos Žvejų rūmai

Vasario 21 d. 18 val. „Girstučio“ kultūros centras, Kaunas

Vasario 23 d. 18 val. Šiaulių kultūros centras

Kovo 28 d. 18 val. J. Miltinio dramos teatras, Panevėžys

 

Bilietus platina TIKETA